Kondiční jízdy

kondiční jízdy v autoškole Současná doba je velmi uspěchaná a tím se mění styl jízdy a také řízení vozidel. Jezdíme stále rychleji, agresivněji a přestáváme být ohleduplní vůči ostatním, jen abysme přijeli do cíle o 3 minuty dříve. Když se pak stane, že člověk neřídí několik let, přestane tento vývoj aktivně vnímat a spoléhá mylně na ohleduplnost dnešních řidičů, kteří budou mít trpělivost a nebudou na vás troubit, nebo alespoň přinejmenším hrubě hulákat.

Proč doporučujeme kondiční jízdy

Doporučujeme Vám, pokud začínáte po delší době znovu řídit a necítíte se úplně jistí, nebo se chcete podobným situacím vyhnout, vyzkoušejte si nejdříve pod dohledem zkušených instruktorů autoškoly Autoconsult, jak se dnes jezdí, co můžete očekávat od ostatních účastníků silničního provozu, aby vás nic nepřekvapilo a vyhnuli jste se možným stresovým situacím.

Pro koho jsou kondiční jízdy určeny?

  • Dlouho jste neřídil/a
  • Nejte zvyklý/á nejen na městský provoz a chcete si jízdu městem i mimo něj vyzkoušet
  • Naposledy jste řídil/a starý vůz a chcete si vyzkoušet jízdu s moderními vozy různých velikostí
  • Pro všechny, kdo potřebují doučit něco, co instruktoři ve vaší autoškole zanedbali
  • Všem, kteří si chtějí utužit sebevědomí a osvěžit znalosti

Nedejte na rady typu: "A ty to zvládneš", nebo "Snad si to pamatuješ, ne?" apod. Dejte na svůj vlastní úsudek a když si nejste jistí, neváhejte nám zavolat. Někdy stačí se párkrát svézt jste zpátky "v sedle".
Ceník kondičních jízd naleznete v ceníku autoškoly.