Reference našich klientů

doporučujeme autoškoluNic nepřesvědčí tak jako kladné reference klientů, kteří naší autoškolu absolvovali a rozhodli se nás ohodnotit. Přečtěte si jejich reakce. Příspěvky nejsou upravovány.

Reakce na výcvik skupiny B:
O autoškole Autoconsult jsem se dozvěděla od svého kamaráda,který mi velice dobře poradil. Jezdila jsem do autoškoly přes celou Prahu,ale přesto se mi to vyplatilo. Instruktor P.Vorlíček vám vše v klidu vysvětlí. Neřve na vás,když něco pokazíte.Už jen to,že mě připravil na závěrečné zkoušky,které jsem udělala napoprvé.

Reakce na výcvik skupiny A:
V autoškole jsem absolvoval kurs na motorku bez omezení výkonu. Byl jsem velmi spokojen s instruktorem a celý výcvik jsem absolvoval na "zánovním" stroji Yamaha FZ6 Fazer. Výborná zkušenost. Mohu jedině doporučit!!!

Reakce na výcvik skupiny B:
Vzhledem ke své zkušenosti mohu tuto autoškolu jen doporučit. Do autoškoly jsem se bála a několik let jsem to i odkládala. Patřím k těm, co mají hrozný strach a stres z něčeho nového a neznámého. Přihlášku jsem odevzdala s vědomím toho, že pokud to bude utrpení a instruktor bude "pruďas" tak vystupuju na 1. křižovatce a už mě tam nikdo neuvidí!! A ač se mi to na začátku zdálo nemyslitelné...nyní jsem již "řidič" :) Jízdy jsem absolvovala s p. Vorlíčkem, hodnějšího instruktora jsem si nemohla přát. Tímto bych mu tedy chtěla i poděkovat, že to se mnou vytrpěl a nenechal mě na té 1. křižovatce vystoupit!! Přesvědčil mě, že i já to zvládnu. Postupně jsem zjistila, že všichni instruktoři v této autoškole jsou velmi ochotní, vstřícní, veselý, klidní, trpělivý a vše vám rádi vysvětlí. Dále jako plus bych chtěla uvést lokalitu ve které se autoškola pohybuje (hned jste seznámeni s větším provozem, tramvají, atd) a vozový park kterým disponuje (nemusíte se "stydět" v čem jezdíte). Proto opravdu doporučuji!
Wendy

Reakce na výcvik skupiny B:
Byla jsem velmi spokojená, instruktor byl příjemný a vycházel mi vstříc jak časově tak i zvolenými trasami jízdy. doporučuji.

Reakce na výcvik skupiny B:
V této autoškole jsem byla nesmírně spokojená, můžu začít skvělým přístupem učitele (pan Vorlíček) který mě opravdu skvěle připravil jak na jízdy tak na teoretickou část zkošky. Dále se mi líbil přístup ostatních učitelů, hodiny byly plnohodnotné jezdila jsem vždy 45minut. Učitel mi vycházel vstříc v časech jízd a na všechny otázky jsem dostala vyčerpávající odpověď. Autoškola je v centru takže pokud absolvujete hodinu projížděním uzounkých uliček nemusíte se bát, že si v budoucnu někde poškrábete nové auto. Znám více lidí kteří chodili do této autoškoly a žádný názor nebyl negativní. Pokud s ní byl někdo nespokojený, chodil asi do jiné autoškoly než-li já.
Tereza P.

Reakce na výcvik skupiny B:
Tak tuto autoškolu doporučuju všem kdo má zájem si udělat řidičák at už na cokoli jestli na auto osobní nebo nákladní nebo na motorku.Já jsem si tam dělala řidičské oprávnění na osobní automobil čili skupinu B a byla jsem tam celou tu dobu nesmírně spokojená.Můj instruktor byl super člověk a neměla jsem s ním vůbec žádnej problém.Opravdu mě naučil to co je potřeba umět když chce člověk jezdit autem.I ostatní instruktoři jsou moc příjemný a milí.I vybavení autoškoly je bez chyby nic jsem tam neviděla že by tam bylo něco špatně.Byla jsem tam maximálně spokojená.Všem jí vřele moc doporučuji!!!!!!!!!!!!!!!Mam na ní moc krásný vzpomínky.

Reakce na výcvik skupiny B:
Prijemni lide, je to v centru a kdyz tady vsechno zvladnete tak uz potom muzete jezdit kdekoliv. Instruktori vsechno poradne vysvetli a maji s vami trpelivost. Hezky se na tohle obdobi vzpomina:)

Reakce na výcvik skupiny B:
Prijemni instruktori, prijemne zazemi a navic v miste Prahy, kde kdyz se naucite jezdit, umite jezdit vsude...